Skip to main content

Doznałeś obrażeń w wyniku wypadku i potrzebujesz pomocy w uzyskaniu odszkodowania?

Pomożemy Tobie otrzymać należne odszkodowanie!

Sprawdź jak możemy Ci pomóc

Zgody niezbędne do kontaktu

Administratorem danych osobowych uzyskanych przez wypełnienie i wysłanie tego formularza jest  MILENEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (dalej jako: "Ubez"). Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest Twoja zgoda. Aby dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych klinkij TUTAJ.

Ochrona prawna w przypadku odniesienia obrażeń

Proces powrotu do zdrowia po urazie jest długotrwały i kosztowny. Poszkodowany musi zmagać się zarówno z problemami zdrowotnymi będącymi następstwem wypadku lub nieszczęśliwego zdarzenia, a także ze sporymi wydatkami m.in. kosztami szpitalnymi, rehabilitacji czy drogimi lekami. Dodatkowo Ci, którzy nie będą mogli wrócić do pracy, poniosą również straty finansowe w postaci utraconych zarobków. 

Firmy ubezpieczeniowe starają się zakwestionować każdy możliwy aspekt roszczenia z tytułu powstałej szkody i dlatego ogromne znaczenie mają właściwe działania. Kluczowa jest szybka reakcja i podjęcie niezbędnych kroków niezwłoczne po wystąpieniu zdarzenia, aby rozpocząć proces uzyskiwania odszkodowanie możliwie jak najszybciej. 

Prawnicy z Ubez posiadają wieloletnie doświadczenie i pomagają osobom poszkodowanym w uzyskaniu rekompensaty finansowej. Poświęcamy czas również na edukowanie klientów i wskazujemy co jest istotne przy prowadzeniu procesu uzyskania odszkodowania m.in. jakie dowody będa niezbędne do udokumentowania powstałego uszczerbku na zdrowiu. Możesz liczyć na możliwość skontaktowania się z nami w celu uzyskania odpowiedzi i wskazówek w razie potrzeby. 

Specjalizujemy się we wszystkich możliwych przypadkach związanych z odniesieniem obrażeń. 

Obrażenia w następstwie wypadków komunikacyjnych

fsd

Wypadki samochodowe

Sprawdź

zzd

Wypadki motocyklowe

Sprawdź

asda

Wypadki piesze i rowerowe

Sprawdź

Inne następstwa obrażeń

wypadki w pracy

Wypadki w ramach wykonywanego stosunku pracy

Sprawdź

Błąd organizacyjny

Upadki, poślizgnięcia, potknięcia

Sprawdź

asd

Wypadki śmiertelne

Sprawdź

Zaplanuj dzisiaj bezpłatne konsultacje

Jeśli chcesz omówić swoją sprawę z doświadczonym i kompetentnym prawnikiem, skontaktuj się z naszą firmą. Ocenimy twoją sytuację za darmo i poinformujemy cię o Twoich opcjach.

Formularz kontaktowy