Skip to main content

Miałeś wypadek samochodowy w ciągu ostatnich 3 lat? 

Bezpłatnie wyliczymy dla Ciebie wartość należnego odszkodowania!

Sprawdź jak możemy Ci pomóc

Zgody niezbędne do kontaktu

Administratorem danych osobowych uzyskanych przez wypełnienie i wysłanie tego formularza jest  MILENEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (dalej jako: "Ubez"). Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest Twoja zgoda. Aby dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych klinkij TUTAJ.

W przypadku wystąpienia szkody firma ubezpieczeniowa często składa natychmiastową ofertę osobom, które odniosły poważne obrażenia, doświadczyły błędu medycznego lub doznały szkód na mieniu. Takie oferty kuszą - w końcu często martwisz się o koszty i może się wydawać, że firma ubezpieczeniowa aktywnie pomaga wesprzeć Ciebie w tej sytuacji.

Jednak te początkowe oferty rutynowo i celowo zaniżają wartość odszkodowania, a działanie podejmowane na własną rękę i odzyskiwanie jest procesem długotrwałym i nieprzewidywalnym, który może przysporzyć dodatkowych kosztów. 

Eksperci z Ubez są dostępni do Twojej dyspozycji i pokierują Twoją sprawą. Nigdy nie pobieramy opłat za godzinę - otrzymujemy zapłatę tylko wtedy, gdy wygramy Twoją sprawę. Nasze wynagrodzenie jest procentem kwoty uzyskanego ugody lub wyroku.

W przypadku wypadku samochodowego...

...sam wypadek to dopiero początek problemów. Argumentacja roszczenia ubezpieczeniowego może być trudne, zwłaszcza jeśli kwestionowana jest wina. Ponadto firmy ubezpieczeniowe mogą próbować uregulować roszczenie za mniej niż jest to faktycznie warte.

W Ubez, upewniamy się, że nasi klienci rozumieją, w jaki sposób ubezpieczyciele podchodzą do roszczeń odszkodowawczych, i pomagamy im uzyskać należne im odszkodowanie w ramach ugody lub wyroku.

Rodzaje szkód komunikacyjnych

a to dobre

Szkody likwidowane z OC sprawcy

Sprawdź

asd

Szkody likwidowane z Twojego AC

Sprawdź

asd

Szkody likwidowane z NNW

Sprawdź

Zaplanuj dzisiaj bezpłatne konsultacje

Jeśli chcesz omówić swoją sprawę z doświadczonym i kompetentnym prawnikiem, skontaktuj się z naszą firmą. Ocenimy twoją sytuację za darmo i poinformujemy cię o Twoich opcjach.

Formularz kontaktowy