Skip to main content

O nas
poznajmy się lepiej

W Ubez jesteśmy dumni z faktu, że nie reprezentujemy firm ubezpieczeniowych, szpitali ani innych dużych korporacji. Zajmujemy się pomocą i ochroną osób, którzy potrzebują wsparcia w walce z dużymi firmami. Reprezentujemy naszych klientów w sprawach dotyczących obrażeń ciała, szkody na mieniu i powiązanych sprawach konsumenckich.

W Ubez nasi prawnicy pracują w Twoim interesie i dążą do uzyskania dla Ciebie, jak najlepszych warunków odszkodowania i nie wahają się iść do sądu, nawet przeciwko bardzo dużym firmom ubezpieczeniowym. 

Poznaj opinię naszych zadowolonych klientów

  • Sprawa wydawała się beznadziejna, gdyż w każdej kancelarii prawnej do jakiej trafiałam, nikt nie chciał podjąć prowadzenia się mojej sprawy. Natomiast firma Ubez mi pomogła, nie tylko wygrali dla mnie duże pieniądze, ale ponadto swoje wynagrodzenie pobrali od sprawcy wypadku.

  • Jestem przedsiębiorcą, korzystam często z usług prawników. Jednak nigdy nie spotkałem się z tak profesjonalną, sprawną i kompetentną obsługą. Nie ukrywam, że również sposób rozliczeń pozytywnie mnie zaskoczył - nie musiałem nic wydawać na prowadzenie sprawy.

  • Sprawie i szybko poprowadzili moją sprawę. Zawsze wydawało mi się, że sprawy o odszkodowanie trwają latami. Oni załatwili sprawę w kilka miesięcy.