Skip to main content

Szkoda z OC

ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest ubezpieczeniem obowiązkowym i zapewnia poszkodowanemu ochronę odszkodowawczą w razie stłuczki czy kolizji, oraz ewentualnych obrażeń będących następstwem wypadku spowodowanego przez sprawcę. Dzięki takiemu ubezpieczeniu nie musisz się martwić o wypłacalność sprawcy ani poniesione koszty. Niestety częstym działaniem firm ubezpieczeniowych jest zaniżanie odszkodowania należnego poszkodowanemu. 

Poszkodowani w większości przypadków decydują się na zaakceptowanie warunków proponowanych przez ubezpieczyciela i nie podejmują próby dochodzenia pełnego odszkodowania. Dlatego nasz zespół ekspertów jest gotowy poprowadzić Twoją sprawę. Zwrócimy się w Twoim imieniu do ubezpieczyciela, którego obowiązkiem jest zrekompensowanie kosztów powstałej szkody. Wypełnimy za Ciebie niezbędne formalności, abyś nie tracił nerwów przez skomplikowane procedury. 

Zaplanuj dzisiaj bezpłatne konsultacje

Jeśli chcesz omówić swoją sprawę z doświadczonym i kompetentnym prawnikiem, skontaktuj się z naszą firmą. Ocenimy twoją sytuację za darmo i poinformujemy cię o Twoich opcjach.

Formularz kontaktowy