Skip to main content

Szkoda z AC

tzw. autocasco jest dobrowolnym, nieobowiązkowym ubezpieczeniem komunikacyjnym, które zawiera właściciel samochodu z firmą ubezpieczeniową. Najczęściej ubezpieczenie to obejmuje pojazd i jego wyposażenie. W sytuacji, gdy Twój pojazd zostanie uszkodzony lub zniszczony, nie musisz się martwić o koszty napraw. Ich sfinansowaniem zajmie się ubezpieczyciel. Powód szkody nie gra roli. Ubezpieczenie autocasco obejmuje również tzw. sytuacje losowe, na które nie masz wpływu. Skorzystasz z niego w razie stłuczki, ale także w razie np. kradzieży auta czy jego uszkodzenia w wyniku upadku gałęzi w czasie wichury. W razie zdarzenia, najważniejsze jest sprawne załatwienie wymaganej dokumentacji, tak, aby ubezpieczyciel jak najszybciej pokrył szkodę. Zarówno w przypadku odszkodowań z tytułu OC, jak i AC, mamy często do czynienia z praktyką zaniżania kwoty odszkodowania. Dlatego kluczowe jest zaangażowanie profesjonalistów, którzy bazując na doświadczeniu i sieci ekspertów, w tym m.in. rzeczoznawców, poprowadzą sprawę w Twoim imieniu.

Jeżeli nie masz ochoty tracić swojego cennego czasu i nerwów, z chęcią pomożemy Ci uzyskać pełne należne Tobie świadczenie. 

 

Zaplanuj dzisiaj bezpłatne konsultacje

Jeśli chcesz omówić swoją sprawę z doświadczonym i kompetentnym prawnikiem, skontaktuj się z naszą firmą. Ocenimy twoją sytuację za darmo i poinformujemy cię o Twoich opcjach.

Formularz kontaktowy